Autosklo VM - Transparentní fólie


Čirá transparentní ochranná fólie se stala novým trendem při ochraně laku karosérie


Transparentní fólie chrání
Je nežádoucí, aby na voze přibývaly škrábance a jiné poškození laku. Na ochranu před těmito nežádoucími jevy aplikujeme speciální ochrannou transparentní fólii, která poskytuje dokonalou ochranu. Zamezí poškrábání autolaku. Ochrání proti odletujícím kamínkům a štěrku od jiných aut, poškrábání, hmyzu, smogu, graffiti, celé škále chemikálií.

Kde transparentní fólii aplikujeme
Použití fólie je velmi všestranné, lze ji aplikovat na jak na celé auto, tak i na určité díly, například na kapoty, nárazníky, sloupky, prahy, blatníky, hrany dveří, přední světla, mlhovky, zpětná zrcátka, masky chladiče, mračítka, spojlery aj. Samotné nanášení fólie nijak neuškodí vzhledu vašeho vozu, spíše naopak.

Materiály
Používáme dva typy fólií.
První standardní, která zabrání běžnému poškození laku a nabízí standardní úroveň lesku. Její výhodo je nízká cena. Nevýhodou je nižší životnost a s časem přibývá na fólii vlásečnicové známky opotřebení.
V druhém případě se jedná o (PPF (polyuretanové fólie), které poskytuji maximální ochranu. Jsou tvrdé, tedy vysoce odolné. Snesou i lehky otěr jiného vozu na parkovišti. Nabízí velmi vysoký lesk v některých případech je lesk vyšší než u originálního laku. Fólie je vysoce odolná, tedy chrání dokonale lak, světla a pob. i proti většim kamínkům. Vozy chtáněné PPF fólii i po více letem užívání vypadají stále jako nové.


JSME TADY 30 LET

Tónování autoskel se věnujeme od roku 1991 kdy jsme založili firmu Autosklo VM. Jsme první firma v Brně která prováděla tónování autoskel a tomuto oboru se věnujeme 30 let.

Zatmavení skel